po lewej hol, po prawej klatka schodowa przed wejściem do lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 2 736 zł/m-c

Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 48 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto, w centrum, w zabytkowej kamienicy. Budynek z rynku wtórnego.

Cena netto lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto: opłata za wynajem 48,00 zł/m2 + udział w częściach wspólnych 4,80 zł/m2 + opłata administracyjna 17,50 zł/m2. Najmocniejsze atuty oferowanego do wynajęcia lokalu biurowego to atrakcyjna lokalizacja w pobliżu Rynku, bliskość głównych węzłów komunikacyjnych, całodobowa ochrona z monitoringiem oraz ultra-szybki Internet oparty na światłowodzie.

Wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto to dwa przechodnie pomieszczenia (ok. 28 m2 + 29 m2). Pomieszczenia są ustawne i jasne, dzięki czemu istnieje wiele opcji aranżacji pod konkretne potrzeby prowadzonej działalności. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto doskonale nadaje się na instytucję, branży IT, instytucję finansową, biuro rachunkowe, kancelarię prawną, kancelarię notarialną etc.

Lokal biurowy na wynajem o dużym potencjale między innymi dzięki opcji wynajęcia dodatkowo kolejnego, ściśle sąsiadującego z nim lokalu biurowego (22 m2). Najemcy dojeżdżający do pracy samochodami na pewno ucieszy miejsce postojowe na parkingu podziemnym (250 zł/m-c/stanowisko).

W tym samym budynku posiadamy także biura na wynajem o większym metrażu. Więcej, szczegółowych informacji chętnie udzielę telefonicznie lub podczas prezentacji lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto. Powyższa treść nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma jedynie charakter informacyjny.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-586)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
tel. +48 71 313 54 02
tel. +48 570 570 202

Data publikacji: 13 lipca 2019
Print Friendly, PDF & Email