Lokal biurowy wynajem Wrocław za 2 796 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 37,35 metra kwadratowego na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 2 796 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 75 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto.

Atrakcyjna lokalizacja – lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto mieści się nieopodal Dworca Głównego PKP i PKS. Dla zmotoryzowanych najemców przygotowano duża ilość miejsc parkingowych w cenie 200 zł/m-c każde. Wysoki standardkamienica, w której usytuowany jest lokal biurowy do wynajęci Wrocław Stare Miasto, wyposażona została w centralne ogrzewanie miejskie, ciepłą i zimną wodę, energię elektryczną oraz klimatyzację. Co więcej, do budynku pociągnięty jest światłowód, gwarantujący najszybszy internet.

Wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto niezwykle jasne, widne i przestronne. Obok pomieszczenia socjalne i wc w częściach wspólnych. Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację biura na wynajem Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15454)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 26 kwietnia 2019
Print Friendly, PDF & Email