przestronne wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 2,5 tysiąca zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 76 metrów kwadratowych na wysokim parterze, we Wrocławiu w cenie 2,5 tysiąca złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 33 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w prestiżowej dzielnicy Krzyki. Budynek oddany do użytku w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Lokal biurowy na wynajem w ramach słynnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wyłącznie wynajmujący, a nie najemca.

Wnętrze biura do wynajęcia Wrocław tworzą następujące pomieszczenia: sekretariat + wc + 3 pomieszczenia biurowe + kuchnia. Pomieszczenia biurowe wymagają umeblowania oraz odświeżenia. Dodatkowym atutem oferowanego do wynajęcia lokalu biurowego Wrocław jest drugi tego typu lokal znajdujący się w przyziemieniu budynku (37 m2 za 1 100 zł netto/m-c).

Budynek w dobrym standardzie z licznymi wygodami jak klimatyzacja. Na terenie posesji ogrodzonej metalowym płotem znajdują się liczne miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych najemców. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15422)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Data publikacji: 4 kwietnia 2019
Print Friendly, PDF & Email