wykończony w wysokim standardzie lokal biurowy do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 26 100 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o dużej powierzchni 176 metrów kwadratowych znajdujący się na parterze we Wrocławiu w cenie 26,1 tys. złotych miesięcznie. Budynek klasy A+. Cena za metr kwadratowy wynosi 148 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Budynek oddany do użytku w 1999 roku.

Lokal biurowy na wynajem wyposażony w klimatyzację oraz okablowanie strukturalne. Dla najemców posiadających samochody zagwarantowane są miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz na parkingu zewnętrznym. Mocnym atutem lokalu biurowego do wynajęcia jest również brak barier komunikacyjnych i pełne przystosowanie do obsługi osób niepełnosprawnych.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław składa się z modułu na parterze utworzonym z kilku pomieszczeń o różnej wielkości. Do tego dochodzi zaplecze socjalne, wc oraz kuchnia. Ważną informacją jest dostępność lokalu do wynajmu Wrocław wprost z chodnika. Elitarna lokalizacja na na Starym Mieście, w centrum, przy głównej arterii zamyka długą listę zalet tego lokalu na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące lokalu do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15411)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Data publikacji: 5 lutego 2019
Print Friendly, PDF & Email