przestronne i nowoczesne wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 3 082 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 67 metrów kwadratowych we Wrocławiu w cenie 3 082 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 46 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Budynek kat. „A” z rynku wtórnego. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto na długoterminowy okres.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto gwarantuje swoim najemcom duży komfort i bezpieczeństwo pracy. Pomieszczenia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto są oświetlone rastrami spełniającymi wymagania inspekcji pracy z zastosowanymi najlepszymi świetlówkami ze światłem białym. Dodatkowym atutem jest na pewno duży parking przy obiekcie na ok. 50 aut oraz rozprowadzona sieć klimatyzacji. Do lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto przynależą aż trzy miejsca parkingowe, w tym jedno w czynszu.

Na osobną uwagę zasługuje prestiżowa lokalizacja blisko centrum, ok. 1 km od Rynku w niezwykle nobilitującym sąsiedztwie. Cały obiekt posiada dwustronne zasilanie, osobne dla całości obiektu i osobne dla serwerowni. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu wynagrodzenie z tytułu opłat pośrednictwa pokrywa wyłącznie właściciel. Rozkład pokoi i pomieszczeń w lokalu biurowym na wynajem Wrocław Stare Miasto prezentuje się następująco: 1 pomieszczenie biurowe typu „open space” + 2 pomieszczenia biurowe + hall + kuchnia + wc.

Cena wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto z rozbiciem na poszczególne składowe:
– stawka opłat czynszu najmu – 46 zł/m2 netto
– stawka opłat eksploatacyjnych – 19 zł/m2 netto
– miejsce postojowe – 160 zł netto/m-c
– podlicznik energii elektrycznej
– podlicznik wody
W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja lub inna forma zabezpieczenia (do uzgodnienia pomiędzy stronami).

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15297)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 7 października 2019
Print Friendly, PDF & Email