po lewej pomieszczenie biurowe, po prawej fragment korywtarza w lokalu biurowym do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 3 150 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 105 metrów kwadratowych znajdujący się na parterze, we Wrocławiu, w dzielnicy Psie Pole, za kwotę 3 150 złotych miesięcznie. Bardzo korzystna cena za metr kwadratowy wynosi 30 zł/m-c. Lokal biurowy na wynajem wybudowany w 1997 roku.

Na przyszłych najemców czekają odremontowane i wykończone w najwyższym standardzie trzy pomieszczenia z zapleczem (socjalnym, sanitarnym, gospodarczym). W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Psie Pole obowiązuje jednorazowa kaucja w wysokości jednokrotności czynsz VAT. Doskonała i nobilitująca lokalizacja pośród znanych firm oraz darmowy parking dla najemców i ich klientów to kolejne z zalet tego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Psie Pole. W tym miejscu warto również dodać, że lokal biurowy na wynajem Wrocław Psie Pole objęty jest znanym programem „0% prowizji – oferta bezpośrednia”.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Psie Pole zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15288)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 4 lutego 2019
Print Friendly, PDF & Email