fragment luksusowego wnętrza lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 3 405 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 75,66 metra kwadratowego na we Wrocławiu w cenie 3 405 złotych miesięcznie. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 45 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Znakomita lokalizacja! Dla osób dojeżdżających przewidziano parking z wieloma miejscami parkingowymi.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w lokalu biurowym do wynajęcia Wrocław: open space + wc + 2 pomieszczenia + aneks kuchenny. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości trzymiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem Wrocław. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-1488)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 4 stycznia 2019
Print Friendly, PDF & Email