prestiżowe wnętrze lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 3 500 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 109,4 metra kwadratowego na czwartym piętrze we Wrocławiu w cenie 3 500 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 32 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto, w ścisłym centrum. Odrestaurowana kamienica. Rynek wtórny. Nowi najemcy mogą wprowadzić się do lokalu biurowego już od 1 listopada 2019.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto zapewnia swoim najemcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze dba profesjonalna, całodobowa ochrona, natomiast komfort gwarantuje najwyższy standard wykończenia, recepcja 24/h, wszystkie niezbędne instalacje biurowe, nieograniczony czasowo dostęp dla najemców, pobliski 3-kondygnacyjny parking podziemny (możliwość zakupu abonamentu) oraz klimatyzacja.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto tworzą następujące pomieszczenia: 2 pokoje biurowe (46,40 m2 i 42,00 m2), pomieszczenie socjalne (7,50 m2), hol (7,80 m2), 2 wc  (5,70 m2) oraz pomieszczenia z przeznaczeniem na archiwum bądź magazyn (10,5 m2). Warto na koniec dodać, że lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto objęty jest znanym programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najemcy”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura płaci tylko właściciel. Dodatkowo do dyspozycji najemcy oferujemy dostęp do sali konferencyjnej na poziomie -1. Cena / miesiąc: 32 zł + VAT + opłaty za media. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15493)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 7 listopada 2019
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *