komfortowe wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 3 500 zł/m-c

Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 29 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław znajduje się w dzielnicy Śródmieście, w centrum miasta. Budynek z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunkach na wschód i południe. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości miesięcznego czynszu.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław adresowany głównie do osób szukających komfortu, bezpieczeństwa oraz atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie Pl. Grunwaldzkiego, z doskonałym połączeniem z kluczowymi placówkami biznesu, nauki, kultury i handlu. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław perfekcyjnie nadaje się na kancelarię albo gabinet. Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na rzekę.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w lokalu biurowym do wynajmu Wrocław: przedpokój + pomieszczenie nr 1 + balkon + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + wc + jadalnia + 2 gabinety + łazienka. Wszystkie pomieszczenia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław są po generalnym odświeżeniu i przygotowane dla przyszłego najemcy. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy ujęta w cenie opłata za miejsce postojowe w podziemnym parkingu. Na straży bezpieczeństwa czuwa zaawansowany monitoring.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (041-15480).

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
tel. +48 723 800 707
tel. 71 337 84 14

Data publikacji: 28 czerwca 2019
Print Friendly, PDF & Email