komfortowy hol w lokalu biurowym do wynajęcia Wrocław Fabryczna

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 34 550 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 735,11 metra kwadratowego na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 34 550 złotych miesięcznie. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 47 zł/m-c.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna, w jednym z najbardziej rozpoznawalnych na mapie miasta obiektów. Budynek oddany do użytku w 2012 roku.

Najmocniejszym atutem oferowanego do wynajęcia lokalu biurowego Wrocław Fabryczna jest jego elitarna lokalizacja na terenie prestiżowego obiektu, jakim jest Stadion Wrocław. Taka lokalizacja zapewnia szybki i dogodny dostęp do najważniejszych węzłów komunikacyjnych: Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, droga krajowa nr 94, śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia itp.

Kolejne atuty lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Fabryczna to ujęta już w cenie opłata za 26 miejsca postojowe dla najemców, najwyższy standard wykończenia i najlepszej jakości użyte materiały. Rozkład pomieszczeń w lokalu biurowym na wynajem Wrocław Fabryczna prezentuje się następująco: 11 pomieszczeń biurowych (część typu „open space”) + kuchnia / zaplecze socjalne + 2 wc + 2 sale konferencyjne.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że lokal biurowy do wynajmu Wrocław Fabryczna objęty został znanym i cenionym przez naszych klientów programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”. Oferta dotyczy zawarcia umowy podnajmu lub cesji praw wynikających z umowy najmu. Biuro na wynajem Wrocław Fabryczna będzie dostępne dopiero od 15 marca 2019 r.

Szczegółowe opłaty: czynsz najmu 47 zł/m2 plus VAT, tj. 34 550,17 zł netto plus VAT + opłaty eksploatacyjne: 8 zł/m2 plus VAT + media: wg liczników, tj. ogrzewanie, klimatyzacja, woda, energia elektryczna. Dodatkowo w pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2-miesięcznego czynszu najmu (albo gwarancja bankowa). Polecam i zapraszam na prezentację tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15391)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 5 grudnia 2018
Print Friendly, PDF & Email