komfortowe wnętrze lokalu biurowego na wynajem Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 3,6 tysiąca złotych/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 113 metrów kwadratowych na wysokim piętrze oraz w przyziemiu budynku we Wrocławiu w cenie 3 600 złotych miesięcznie. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 32 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Krzyki. Budynek oddany do użytku w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku.

Lokal biurowy na wynajem tworzą:
w PRZYZIEMIU: 2 pomieszczenia biurowe + łazienka z wc + kuchnia
na PARTERZE: 3 biura + sekretariat + kuchnia + wc

Niektóre pomieszczenia oferowanego na wynajem lokalu biurowego Wrocław są nieumeblowane. Oba lokale biurowe do wynajmu Wrocław można wynająć oddzielnie.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław objęte znanym i cenionym przez naszych klientów programem: „0% prowizji od najmującego”. W takim wypadku prowizję dla biura wpłaci tylko strona wynajmująca (właściciel). Lokal biurowy do wynajmu Wrocław ogrzewany gazem.

Wysoki standard wykończenia, klimatyzacja, sieć telefoniczno-internetowa, liczne miejsca parkingowe to kolejne z zalet tego lokalu biurowego na wynajem Wrocław. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15421)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Data publikacji: 25 lutego 2019
Print Friendly, PDF & Email