komfortowe pomieszczenie biurowe w lokalu do wynajęcia Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 4 500 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 125 metrów kwadratowych na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 4 500 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 36 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto, w centrum. Budynek z rynku wtórnego oddany. Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od najmującego”. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto dostępny już od 1 czerwca 2019 (wcześniej można odświeżyć i wnieść meble).

Wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto nie jest umeblowane ani klimatyzowane oraz wymaga odświeżenia. Najemcy posiadający samochody mogą wynająć podwójne miejsce parkingowe w cenie 300 zł/miesięcznie. Rozkład i metraże poszczególnych pokoi biurowych: pomieszczenie I o pow. 26 mkw., pomieszczenie II o pow. 35 mkw., pomieszczenie III o pow. 30 mkw., wc o pow. 5,8 mkw., pokój socjalny/kuchnia o pow. 4,7 mkw.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15458)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Data publikacji: 17 maja 2019
Print Friendly, PDF & Email