wnętrze luksusowego lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 5 500 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 156 metra kwadratowego na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 5 500 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 35 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w elitarnej dzielnicy Stare Miasto. Budynek z rynku wtórnego. Lokal biurowy na wynajem Wrocław Stare Miasto objęty słynnym i cenionym przez naszych klientów programem „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”. Cena najmu lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto to ok. 35 zł/m2 netto + media wg liczników (woda, prąd, ogrzewanie).

Dla zmotoryzowanych najemców przygotowano ogólnodostępny parking podziemny z miejscami abonamentowymi lub godzinowymi plus ogólnodostępne miejsca parkingowe przed kamienicą. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto położony jest w odremontowanej i odnowionej kamienicy, gdzie znajdują się także lokale o przeznaczeniu niemieszkalnym (parter i piwnice – lokale gastronomiczne, piętra – lokale biurowo-usługowe, ostatnia kondygnacja – lokal mieszkalny).

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto podzielony jest na cztery osobne pomieszczenia biurowe + serwerownia + archiwum + pomieszczenie gospodarcze + zaplecze socjalne + kuchnia + wc. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15511)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 23 października 2019
Print Friendly, PDF & Email