komfortowe wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 7 008 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 121,88 metra kwadratowego na piątym piętrze we Wrocławiu w cenie 7 008 złotych miesięcznie.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 57 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław znajduje się w dzielnicy Fabryczna. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3-miesięcznego czynszu najmu.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław wraz z opcją wynajęcia miejsc parkingowych za budynkiem (150 zł/m-c). Znakomita lokalizacja. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław tworzą następujące pomieszczenia: open space + 3 pokoi + aneksu kuchennego + wc. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem Wrocław. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15393)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Data publikacji: 11 grudnia 2018
Print Friendly, PDF & Email