prestiżowe wejście do budynku, w którym znajduje się oferowany na wynajem lokal biurowy Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 7 500 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 200 metra kwadratowego we Wrocławiu w cenie 7 500 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 38 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Budynek z rynku wtórnego. Oferowany na wynajem lokal biurowy Wrocław Fabryczna znajduje się na parterze.

Mocnym atutem lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Fabryczna jest jego wysoki standard wykończenia oraz znakomita lokalizacja z wygodnym dojazdem zarówno do centrum, jak i na trasy wylotowe (Autostradowa Obwodnica Wrocławia, autostrada A4). Kolejną zaletą jest na pewno duże poczucie bezpieczeństwa, gdyż lokal biurowy do wynajmu Wrocław Fabryczna wyposażony jest w profesjonalny, zaawansowany monitoring. Dla najemców posiadających samochody przewidziano parking przed budynkiem.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Fabryczna w cenie netto, do której należy dodać zużycie mediów (zainstalowane są niezależne liczniki prądu, gazu i wody). Dodatkowo przy podpisaniu umowy najmu lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Fabryczna wymagana jest kaucja. W budynku dostępne są również sale konferencyjne i szkoleniowe, do dyspozycji na podstawie odrębnych warunków korzystania.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Fabryczna może pełnić funkcję powierzchni biurowej, handlowej bądź usługowej. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Fabryczna w ramach programu „0% prowizji od najmującego”. Rozkład pomieszczeń biurowych w lokalu na wynajem Wrocław Fabryczna prezentuje się następująco: 3 pokoje + aneks socjalny + łazienka + kotłownia + serwerownia + taras.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3545)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
tel. +48 723 800 707
tel. +48 71 337 84 14

Data publikacji: 11 września 2019
Print Friendly, PDF & Email