dwa pomieszczenia w lokalu biurowym do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 7 740 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 400 metrów kwadratowych we Wrocławiu w cenie 7 740 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi tylko 19 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Krzyki. Budynek ukończony w 2001 roku. Lokal biurowy na wynajem o dużym potencjale – doskonale nadaje się na prestiżową siedzibę firmy, działalność usługową albo handlową (przynależny magazyn o pow. 116,19 mkw).

Dużą zaletą oferowanego do wynajęcia lokalu biurowego Wrocław Krzyki jest atrakcyjna lokalizacja, w cichym i zielonym punkcie miasta. Teren wokół estetycznie zadbany, zagospodarowany i ogrodzony. Dla zmotoryzowanych najemców przewidziano kilka miejsc parkingowych oraz plac manewrowy.

Rozkład pomieszczeń w lokalu biurowym do wynajmu Wrocław Krzyki:
– 8 pokoi (13 m2 – 27,70 m2)
– sala konferencyjna (41,17 m2)
– osobna kuchnia (13,12 m2)
– 2 wc.
Dodatkowo w budynku znajduje się 5 dodatkowych pomieszczeń gospodarczych. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego na wynajem Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajmu Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15389)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Data publikacji: 3 lutego 2019
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *