po lewej hol, po prawej lokal biurowy we Wrocławiu na wynajem

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 785 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 21,8 metra kwadratowego na drugim piętrze we Wrocławiu w cenie 785 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 36 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Dużą zaletą lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław jest najwyższy standard i komfortowe warunki do pracy, jakie oferuje. Do tego dochodzi także prestiż, gdyż lokal biurowy na wynajem Wrocław znajduje się w reprezentacyjnym budynku z całodobową ochroną, monitoringiem, miejskim ogrzewaniem itp.

Doskonała pod kątem logistycznym lokalizacja z szybkim i dogodnym dojazdem zarówno do lotniska, autostrady jak i centrum to kolejna z długiej listy zalet tego lokalu biurowego do wynajęcia. Dla najemców posiadających samochód przewidziano przynależne miejsce postojowe. W tym miejscu warto jeszcze nadmienić, że lokal biurowy do wynajęcia Wrocław objęty został słynnym programem „0% prowizji od najmującego – oferta bezpośrednia”, dzięki czemu najemca nie płaci dla biura prowizji. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia We Wrocławiu.

Informacje dotyczące lokalu biurowego Wrocław do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15343)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 2 grudnia 2018
Print Friendly, PDF & Email