wnętrze komfortowego lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 8 000 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 125 metrów kwadratowych na pierwszym piętrze we Wrocławiu w cenie 8 000 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi adekwatnie 64 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Krzyki. Budynek z rynku wtórnego znajduje się w niezwykle prestiżowej okolicy ze znakomitym dobrym dojazdem zarówno do autostrady, jak i obwodnicy AOW. Lokal biurowy na wynajem wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN od 1 listopada 2019 roku.

Mocnymi atutami oferowanego do wynajęcia lokalu biurowego Wrocław Krzyki są także wysoki standard, klimatyzacja oraz miejsca parkingowe w cenie najmu. Warto dodać, że lokal biurowy do wynajmu Wrocław Krzyki posiada prywatną klatkę schodową i znajduje się na terenie prestiżowego budynku na ogrodzonej posesji z licznymi miejscami parkingowymi dla najemców i gości.

Rozkład pomieszczeń w lokalu biurowym na wynajem prezentuje się następująco:
– kuchnia
– recepcja-sekretariat
– wc
– powierzchnia „open space”
– archiwum
– komunikacja
– 1 sala konferencyjna
– 2 pomieszczenia biurowe
– 1 gabinet dyrektorski.

Lokal biurowy do wynajęcia znakomicie nadaje się na siedzibę firmy, powierzchnię szkoleniową lub powierzchnię do świadczenia usług serwisowych. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokość do ustalenia przez obie strony. Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15500)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 4 października 2019
Print Friendly, PDF & Email