na zdjęciu prestiżowy budynek, w którym znajduje się oferowany do wynajęcia lokal biurowy Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 8 377 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 209,43 metra kwadratowego we Wrocławiu w cenie 8 377 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 40 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Psie Pole. To niezwykle atrakcyjna i dogodna lokalizacja pod kątem logistycznym z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury drogowej, węzłów komunikacyjnych oraz wylotu na Warszawę.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław Psie Pole poszczycić się może bardzo wysokim standardem wykończenia oraz zastosowaniem wielu nowoczesnych technologii, jak na przykład specjalistycznym łączem internetowym do bardzo dużego i szybkiego transferu (IPVPN). Dla wygody najemców lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Psie Pole jest klimatyzowany. Cena do negocjacji ze zdecydowanym najmującym.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław Psie Pole zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-13380)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Data publikacji: 31 stycznia 2019
Print Friendly, PDF & Email