komfortowe wnętrze lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 850 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 23,6 metra kwadratowego na drugim piętrze we Wrocławiu w cenie 850 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 36 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Fabryczna. Taka lokalizacja gwarantuje szybki dojazd nie tylko do centrum miasta, ale również na lotnisko oraz Autostradową Obwodnicę Wrocławia.

Elitarne położenie lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław w reprezentacyjnym biurowcu to również wiele udogodnień, jak na przykład całodobowa ochrona, monitoring, miejsca postojowe przy budynku, centralne ogrzewanie etc. Wszystkie pomieszczenia w budynku zaprojektowano z myślą o jak najlepszej funkcjonalności dla przyszłych najemców.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław objęty popularnym na rynku programem „0% prowizji od najmującego”. Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław. Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15346)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Data publikacji: 2 grudnia 2018
Print Friendly, PDF & Email