lokale biurowe w Aquarius Business House

To kolejna emocjonująca zapowiedź obiecującej inwestycji. Firma „Echo Investment” planuje postawić u zbiegu ulic: Borowskiej i Swobodnej potężny kompleks biznesowy. A w nim wysokiej klasy pomieszczenia komercyjne. Lokale biurowe we Wrocławiu to ostatnio zyskowna inwestycja zarówno dla deweloperów, jak i najemców – właścicieli firm.

„Aquarius Business House” to dwa siedmiokondygnacyjne budynki biurowe klasy A, z łączną dostępną przedsiębiorcom powierzchnią 25 tysięcy metrów kwadratowych. Wpływ na kształt projektu ma z pewnością fakt lokalizacji w pobliżu zabytkowych i reprezentacyjnych obiektów. Twórcy wzięli pod uwagę specyfikę miejscowej zabudowy i dokonali ciekawych architektonicznych rozwiązań. Wysoki standard wielu lokali biurowych we Wrocławiu zapewnia właśnie nowoczesne budownictwo.

Deweloper, który działa na rynku wrocławskim od 2007 roku, odpowiedzialny jest również za budowę w stolicy Dolnego Śląska kompleksu rozrywkowo-handlowego „Pasaż Grunwaldzki”.  Teraz oferuje klientom luksusowe lokale biurowe we Wrocławiu, z wysokim standardem wykonania i szeroką gamą dostępnych usług.

Obecnie inwestorzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Doceniają indywidualne potrzeby i dokładają wszelkich starań, by nowe lokale biurowe we Wrocławiu były miejscem komfortowym. Podobnie jest w przypadku obiektu „Aquarius Business House”. Budynki wyposażone zostaną w system kontroli i nowoczesne media (m.in. łącza teleinformatyczne) oraz różnego typu parkingi. W kompleksie znajdować się będą: parking pod budynkami (97 miejsc), zewnętrzny (miejsc 50) i kubaturowy (265).

W fazie projektu zadbano by sporych rozmiarów fasada wzdłuż ulic nie dominowała swoim nad okolicą „ciężarem”.

Lokale biurowe we Wrocławiu od dawna wyróżniają się na rynku lokalnym szerokim wachlarzem opcji dodatkowych. Budynek „Aquarius Business House” będzie posiadał pomieszczenia restauracyjne, bar, wewnętrzną przychodnię medyczną, klub fitness i salon prasowy. Wszystko, by odpowiednio podnieść standard i umilić przyszłym pracownikom pobyt w tym miejscu. Lokale biurowe we Wrocławiu, a szczególnie te usytuowane w centrum miasta muszą dziś zaproponować klientom takie możliwości, które odpowiedzą na potrzebę bliskiego sąsiedztwa zieleni i natury. Promocja ekologicznych trendów to jeden z głównych elementów polityki dewelopera. Budynek „Aquarius Business House” zachęcać ma swoich pracowników do aktywnego korzystania z życia i dbania o zdrowie i dobrą kondycję. Dlatego też w obiekcie znajdować się będą szatnie, prysznice i pomieszczenia na rowery.

Nowy projekt firmy „Echo Investment” to atrakcyjne lokale biurowe we Wrocławiu dla każdego poważnego przedsiębiorcy.

Data publikacji: 30 sierpnia 2011
Print Friendly, PDF & Email