Lokale biurowe w Cuprum Novum we Wrocławiu

Wiele lokali biurowych we Wrocławiu, w tym te znajdujące się w „Cumprum Novum”, powstało w wyniku wdrażania planów rewitalizacji i podniesienia prestiżu pewnych zaniedbanych rejonów miasta. Jednym z nich są okolice pl. Jana Pawła II, które po zakrojonej na szeroką skalę modernizacji mają odzyskać utracone po wojnie: piękno i potencjał. Rosnąca ilość lokali biurowych we Wrocławiu (drugie miejsce w skali kraju, tuż za Warszawą) jest także efektem rozwoju gospodarczego miasta i jego niemałej atrakcyjności na rynkach zagranicznych, co przyciąga inwestorów i przedsiębiorców.

Lokale biurowe we Wrocławiu, które wchodzą w skład biurowca „Cuprum Novum” są dostępne dla firm chcących utrzymać bezpośredni kontakt z centrum stolicy Dolnego Śląska. Deweloper proponuje swoim klientom siedmiokondygnacyjny budynek o nowoczesnej kompozycji łączącej architektoniczną prostotę i najwyższej klasy wykonanie. „Cuprum Novum” to obiekt klasy „A”, co dla klientów z pewnością jest wyznacznikiem luksusu i wygody. Czym wyróżnia się ten kompleks firmy „Archicom”, która wykonała we Wrocławiu już kilka inwestycji (m.in. „West Forum” i „Quattro Forum”)? W przypadku wielu lokali biurowych we Wrocławiu funkcjonalność obiektu określana jest potrzebami sprawnych pracowników. Twórcy „Cuprum Novum” nie zapomnieli o niepełnosprawnych klientach i dostosowali budynek do ich potrzeb – znajdziemy tu odpowiednie podjazdy, windy oraz toalety. Ogromną zaletą nowej inwestycji jest obecność w jej murach nowocześnie wyposażonej, multimedialnej sali konferencyjnej (gotowa pomieści ok. 250 osób). Wysokiej klasy system audiowizualny umożliwia organizację spotkań biznesowych, szkoleń naukowych oraz konferencji prasowych, co na pewno ułatwi funkcjonowanie niejednej firmie.

Oferta lokali biurowych we Wrocławiu często uzupełniana jest o bliskie sąsiedztwo z przestrzenią przeznaczoną dla sektora usług. Podobnie jest w przypadku „Cumprum Novum”. Część parterowa budynku to pasaż handlowy. Kompleks dodatkowo posiada dwie kondygnacje podziemne, na których mieści się parking i pomieszczenia techniczne. Deweloper oddaje do dyspozycji klienta powierzchnie od 30 do 300 metrów kwadratowych, umożliwiając indywidualną aranżację pomieszczeń typu „open space”.

Lokale biurowe we Wrocławiu przy ul. Gen. W. Sikorskiego to kolejna inwestycja, która ma przywrócić blask okolicom pl. Jana Pawła II. Doskonała lokalizacja, bliskość centrum miasta sprawia, że miejsce to pełnić może w przyszłości rolę ważnego i prestiżowego centrum biurowego. Deweloperzy już dawno odkryli potencjał najbliższego rejonu, stąd też powstanie następnych inwestycji budowlanych zdaje się być tylko kwestią czasu.

Data publikacji: 23 sierpnia 2011
Print Friendly, PDF & Email