Lokale biurowe w Green Towers we Wrocławiu

Oferta lokali biurowe we Wrocławiu, a więc w dynamicznym i atrakcyjnym biznesowo mieście, musi sprostać stale rosnącym wymaganiom klientów i standardom wytaczanym przez trendy obecne na rynku nieruchomości komercyjnych. Dlatego też firma „Skanska” przygotowała dla przedsiębiorców coś specjalnego. Obiekt „Green Towers” to pierwszy ekologiczny biurowiec w stolicy Dolnego Śląska. Warto przyjrzeć się tej inwestycji.

Musimy mieć świadomość, że lokale biurowe we Wrocławiu muszą wzbudzić zainteresowanie również ludzi biznesu za granicami regionu i kraju. Dlatego też ważne jest, by nowe kompleksy mogły śmiało konkurować z ofertą innych europejskich i światowych ośrodków miejskich. Stąd pomysł dewelopera na „pierwszy zielony biurowiec w Polsce”.

Lokale biurowe we Wrocławiu, które chce zaoferować klientom „Skanska” (warto pamiętać, ze w chwili obecnej „Green Tower” to dopiero projekt, na szczęście już rozpoczęty) to pomieszczenia o wysokiej klasie, luksusowe i nowoczesne. Obiekt ten już otrzymał pre-certyfikat LEED (system oceny nieruchomości) na poziomie „Platinium”, co czyni go jedynym tego rodzaju budynkiem w Polsce.  Co to oznacza w praktyce? „Green Towers” cechuje technologia umożliwiająca ekonomiczne zużywanie wody, gwarantująca oszczędność energii elektrycznej (o 25% zmniejszone zużycie) i ekologiczne usuwanie odpadów. Również duża ilość zieleni wewnątrz budynku, sprawia, że te właśnie lokale biurowe we Wrocławiu są idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw zwracających szczególną uwagę na komfort pracy.

Kompleks powstanie przy skrzyżowaniu ul. Strzegomskiej i Śrubowej, w pobliżu planowanego „Business Parku” Wrocławia. Deweloper planuje oddać w ręce przedsiębiorców łączną powierzchnię 23 000 metrów kwadratowych oraz podziemny parking (dwa poziomy, 325 miejsc parkingowych).

Lokale biurowe we Wrocławiu, a szczególnie w tym miejscu, to atrakcyjna inwestycja zarówna dla deweloperów, jak i klientów zainteresowanych wynajmem powierzchni biurowych. Dobre połączenie z centrum miasta oraz, co ważne w przypadku firm zagranicznych, z międzynarodowym portem lotniczym czyni „Green Tower” obiektem o ogromnych możliwościach. Jeśli twórcom uda się wcielić w życie śmiałe plany, to już niedługo w pobliżu pl. Strzegomskiego, który przyniesie sławę wrocławskiemu rynkowi nieruchomości komercyjnych.

Lokale biurowe we Wrocławiu, które dostarcza przedsiębiorcom firma „Skanska” zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz dobrą rekomendacją od wielu zadowolonych klientów. Wkrótce pomieszczenia kompleksu „Green Tower” rozwiną bogatą ofertę dewelopera, a nowe rozwiązania technologiczne staną się standardem w całej branży.

 

Data publikacji: 25 sierpnia 2011
Print Friendly, PDF & Email