Lokale biurowe w Grunwaldzki Center

Na zbiegu dwóch dużych miejskich arterii: pl. Grunwaldzkiego i ul. M. Skłodowskiej firma „Skanska” oferuje klientom wysokiej jakości lokale biurowe we Wrocławiu w bardzo nowoczesnym i ekologicznym kompleksie „Grunwaldzki Center”. Co poza rozmiarami wyróżnia tę inwestycję spośród dziesiątek innych? Przede wszystkim certyfikat programu „Green Building”, który Komisja Europejska nadaje od 2005 roku, a który przypadł niedawno temu właśnie budynkowi. Jest to nie lada wyróżnienie dla wrocławskiej inwestycji. Nagrodzony został projekt ekonomicznego wykorzystania energii w budynku biurowym. „Grunwaldzki Center” pożytkuje cztery razy mniej energii niż dopuszczają to normy. Fakt ten, czyni kompleks przy Rondzie Reagana wyjątkowo innowacyjnym.

Wartość lokali biurowych we Wrocławiu często określa ich położenie. Bliskie  sąsiedztwo centrum czyni nieraz ofertę deweloperów bardzo atrakcyjną. Twórcy „Grunwaldzki Center” pomyśleli i o tym. Lokalizacja tego kompleksu nie jest przypadkowa. Teren ten bowiem należy do Specjalnej Strefy Ekonomicznej (WSSE Invest Park) i działający w nim przedsiębiorcy korzystają z ulgowych warunków. Dlatego też lokale biurowe we Wrocławiu, a szczególnie te położone w SSE to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm..

Kompleks biurowy tworzą trzy budynki klasy A, co umożliwia oddanie do użytku 26 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni komercyjnej. Jak wszystkie nowoczesne lokale biurowe we Wrocławiu „Grunwaldzki Center” posiada pełen dostęp do mediów i najnowszych rozwiązań technicznych (dot. wentylacji, ogrzewania i dostępu światła). Zaś wysokiej klasy wyposażenie wnętrz wykonane jest – co gwarantuje deweloper – z dbałością o środowisko naturalne. Lokale biurowe we Wrocławiu przyciągają coraz więcej klientów. W gmachu „Grunwaldzki Center” swe siedzimy znalazły m.in. firmy: Hewlett-Packard, Credit Suisse, redakcja Money.PL oraz banki: Santander Consumer Bank i Alior Bank.

„Grunwaldzki Center” to już kolejny „zielony” projekt dewelopera – firmy „Skanska”. Wydaje się, że wysokiej jakości, nowoczesne lokale biurowe we Wrocławiu wytyczą standard projektowania i wykonania podobnych nieruchomości w całym regionie. Twórcy uczynili ekologiczność myślą przewodnią swojego projektu. W budynku znajdują się stojaki oraz specjalne myjnie rowerów by zachęcić pracowników do korzystania ze zdrowych i tanich środków transportu.

Szesnastokondygnacyjna, najwyższa część całego obiektu dokładnie wpasowała się w najbliższą zabudowę. Wraz z sąsiadującym Pasażem Grunwaldzkim kompleks ten nadaje okolicy nowoczesny i biznesowy charakter.

Data publikacji: 29 sierpnia 2011
Print Friendly, PDF & Email