lokale biurowe w Silver Office Wrocław

Nikogo nie trzeba przekonywać, że dla małej, początkującej firmy odpowiedni lokal biurowy we Wrocławiu to nieraz kwestia być albo nie być na rynku, podstawa umożliwiające biznesowi funkcjonowanie. Stąd też rozwój gospodarczy i wzrost koniunktury na rynkach nieruchomości komercyjnych uczynił lokale biurowe we Wrocławiu jeszcze atrakcyjniejszymi. Aktywność w sektorze usług spowodowana rosnącą konsumpcją ze strony mieszkańców z czasem zachęci deweloperów do poszerzania swojej oferty i oddania najemcom nowych powierzchni biurowych. Obiekt przy pl. Strzegomskim to budynek siedmiokondygnacyjny, z dwupiętrową piwnicą. Poruszanie się wewnątrz ułatwia pięć wind – nowoczesnych i szybkobieżnych. W centrum kompleksu znajduje się patio, zaś odpowiednie umiejscowienie głównych korytarzy komunikacyjnych umożliwia oddanie do użytku jak największej powierzchni komercyjnej. Deweloper daje klientowi możliwość wspólnego zaaranżowania lokalu i przystosowania go do indywidualnych potrzeb.

Dobre, warte swojej ceny lokale biurowe we Wrocławiu muszę odznaczać się atrakcyjną lokalizacją; położeniem stosunkowo blisko centrum miasta oraz naprawdę wysokim standardem. Kompleks „Silver Office” spełnia oba te kryteria.

O prestiżu wielu lokali biurowych we Wrocławiu świadczy również nowoczesny i nietuzinkowy kształt budynków, w których się znajdują. Deweloperzy i projektanci oddają klientom coraz to śmielsze konstrukcyjnie modernistyczne bryły biurowców i drapaczy chmur. Również „Silver Office” podlegał obecnym w branży trendom. Kompleks ma kształt otwartej w zachodnią stronę podkowy, o nierównomiernych ramionach. Od frontu ujrzeć możemy potężnych rozmiarów przeszklony łuk i nowoczesną, starannie wykonaną elewację. Całość zaprojektowano tak, by estetycznie pasowała do otaczającej biurowiec okolicy. Szczególny nacisk położono na uzyskanie efektu architektonicznego nawiązania do poniemieckiego schronu przeciwlotniczego, który znajduje się nieopodal – na pl. Strzegomskim. Lokale biurowe we Wrocławiu to propozycja także dla ludzi, którym zależy na bliskości najważniejszych instytucji społecznych i kulturalnych. Potencjał okolicy (planowane powstanie centrum biznesowego miasta) oraz dobra komunikacja (bliskość jednej z największych arterii – ul. Legnicka) czynią „Silver Office” – nowoczesne i luksusowe lokale biurowe we Wrocławiu doskonałym miejscem dla małych i dużych firm.

Na komfort pracy wpływa również optymalne wyposażenie powierzchni komercyjnych. Standardem jest łatwa dostępność mediów (Internet, linia telefoniczna) oraz parkingów naziemnych.

Data publikacji: 22 sierpnia 2011
Print Friendly, PDF & Email