Lokale biurowe we Wrocawiu Bema Plaza

Nowoczesne centrum biurowe przy pl. Bema to pierwsza inwestycja debiutującej na rynku wrocławskim belgijskiej spółki „Ghelamco”. Co doprowadziło do powstania tego kompleksu? Otóż wzrost liczby lokali biurowych we Wrocławiu spowodowany jest rosnącym zapotrzebowaniem sektora usług. Stolnica Dolnego Śląska jest atrakcyjnym i wiarogodnym partnerem biznesowym, dlatego też coraz więcej zagranicznych przedsiębiorstw zaczyna inwestować właśnie we Wrocławiu. Belgowie poznali ofertę miasta na targach nieruchomości w Monachium. Osobista wizyta rozwiała ich wszelkie wątpliwości. Lokale biurowe we Wrocławiu stają się najczęściej miejscem funkcjonowania małych i średnich firm. Rozwój gospodarczy i możliwości dofinansowań z Unii Europejskiej wpływa stymulująco na lokalny biznes. Zaś atrakcyjność miasta na arenie europejskiej ułatwia zakładanie polskich filii zagranicznych przedsiębiorstw właśnie w lokalach biurowych we Wrocławiu.

„Bema Plaza” to oferta o najwyższym standardzie wykonania. Stylowa i nowoczesna bryła biznesowego centrum nie odbiera obiektowi funkcjonalności. Całość dobrze przystosowana jest do oczekiwań współczesnego klienta. Biura o minimalnym metrażu 170 metrów kwadratowych, dobrze oświetlone i o podwyższonym standardzie – oto oferta belgijskiego „Ghelamco”.

Wpływ na cenę lokali biurowych we Wrocławiu ma atrakcyjność lokalizacji i możliwości komunikacyjne. Pod tym względem obiekt „Bema Plaza” ma do zaproponowania klientowi najlepszą ofertę na rynku wrocławskim. Kompleks bowiem położony jest w samym prawie centrum miasta, a otaczają go cenne zabytki oraz instytucje kulturalne i naukowe.

Tutaj swoje siedziby mają firmy „Google”, „UPC” i KGHM, a prestiżowych najemców ciągle przybywa. Do grona lokatorów dołączyły banki ING oraz Millenium, a także sieć sklepów „Rossman”.

Nowoczesne lokale biurowe we Wrocławiu poza powierzchniami komercyjnymi muszę wymagającemu klientowi zaproponować coś jeszcze. Belgijska spółka na szczęście dla przyszłych nabywców nie zapomniała i o tym. W centrum kompleksu znajduje się duże zielone patio o powierzchni dwóch i pół tysiąca metrów kwadratowych, z postawioną na środku podświetlaną w nocy fontanną. Wszystko, by móc znaleźć w pracy miejsce ciche i wygodne, w którym człowiek odpocznie i nabierze siły przed kolejnymi zawodowymi wyzwaniami.

Kompleks „Bema Plaza” to nie jedyne lokale biurowe we Wrocławiu, które powstały lub powstaną dzięki spółce „Ghelamco”. Belgijskie przedsiębiorstwo planuje rozwój zlokalizowanego w dzielnicy Fabryczna wrocławskiego centrum biznesu, Miejski „bussines park” ma mieć łączną powierzchnią 75 000 metrów kwadratowych. To kolejny argument dla wahających się jeszcze przedsiębiorców i deweloperów. We Wrocławiu warto zainwestować.

Data publikacji: 21 sierpnia 2011
Print Friendly, PDF & Email