041-15297-lokal-biurowy

Na wynajem lokal biurowy (67 m2) Wrocław, Stare Miasto

Do wynajmu moduł biurowy o powierzchni 67 m² (okolice Dworca Świebodzkiego) składajacy sie z 3 pomieszczeń biurowych, w tym 1 open space, toalety, kuchni oraz hallu.
Rozkład pomieszczeń:

  • biuro 1 – 10 m2
  • biuro 2 – 10 m2
  • open space (biuro) -20 m2
  • hall- 20 m2
  • toaleta – 2 m2
  • kuchnia – 5 m2

Istnieje możliwość aranżacji powierzchni w innej konfiguracji, wg potrzeb przyszłego użytkownika. Przygotowanie projektowe zmian aranżacyjnych jest kosztem po stronie Właściciela lokalu. Koszty budowlane dokonanych zmian, refinansowane w części przez przyszłego Najemcę, ustalane są indywidualnie z Najemcą podczas negocjacji warunków umowy. Wynajmujacy przekazuje pomieszczenia gotowe do użytku.

Oferowany lokal usytuowany jest w biurowcu kat A w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum, ok. 200 m od Dworca Świebodzkiego, 1.1 km od Rynku, z dogodnym dojazdem wszelkimi środkami komunikacji. W biurowcuznajduja się lokale przeznaczone na działalność o charakterze biurowo-usługowym.

Cały obiekt posiada drugostronne zasilanie, osobne dla całości obiektu i osobne dla serwerowni. Każda kondygnacja posiada część sanitarno-socjalną składającą się z toalet damskich i męskich, a część socjalną stanowią kuchnia i pomieszczenie jadalni. Pomieszczenia oświetlone są rastrami spełniającymi wymagania inspekcji pracy z zastosowanymi najlepszymi świetlówkami ze światłem białym. Teren całkowicie ogrodzony zamykany. Parking przy obiekcie na ok. 50 pojazdów, częściowo abonamentowane.

stawka opłat czynszu najmu – 46 zł/m² netto
stawka opłat eksploatacyjnych – 19 zł/m² netto
miejsce postojowe – 130 zł netto/m-c
podlicznik energii elektrycznej
podlicznik wody
klimatyzacja i ogrzewanie w cenie opłat eksploatacyjnych

Czas trwania umowy do uzgodnienia, preferowane umowy długoterminowe.
Wymagana kaucja lub inna forma zabezpieczenia (do uzgodnienia pomiędzy stronami)

OFERTA BEZPOŚREDNIA. BEZ PROWIZJI. WYNAGRODZENIE Z TYTUŁU OPŁAT POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL.

Cena: 3 082 PLN/m-c

Oferta nr: WL041-15297

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Data publikacji: 7 marca 2018
Print Friendly, PDF & Email