041-14973-lokal-biurowy

Na wynajem lokal biurowy (843 m2), Wrocław, Stare Miasto

Lokal biurowy na wynajem znajdujący się w nowoczesnym biurowcu, w Centrum Biznesowym, o najwyższym standardzie wykończeniaLokal o łącznej powierzchni około 843 m². 

Lokal typu open space z możliwością podziału na moduły po: 87, 55, 55, 55, 55, 61, 48, 65, 58, 87 i 84 m². Możliwy jest innych podział. Możliwość wynajęcia części, a także wynajęcia dodatkowo lokali przyległych o pow.: 115 i/lub 571 m².

Lokal położony jest na pierwszym piętrze 4-kondygnacyjnego biurowca. Wejście do lokali przez reprezentatywny hall posiadający szklaną fasadę.

Budynek znajduje się w odległości około 200 m. od Rynku. Lokal jest w stanie deweloperskim. Możliwe wykończenie lokalu przez dewelopera, zgodnie z warunkami uzgodnionymi z najemcą, całodobowa ochrona budynku.

W budynku znajduję się garaż podziemny i na naziemny. Cena miejsca parkingowego: 90 EUR/mies.

Specyfikacja techniczna:
Budynek posiada kasetonowe sufity podwieszane, podniesione podłogi modułowe przygotowane pod wykładziny lub płytki ceramiczne, aluminiowe okna, wentylację mechaniczną i klimatyzację w systemie VRV, kompletną instalacje teleinformatyczną kat. 6A, instalacje przeciwpożarową z czujnikami dymu w suficie. Jest przystosowany do osób niepełnosprawnych.

Cena: 52 352 PLN/m-c.

WYNAJEM BEZPOŚREDNI. Najemca NIE PŁACI prowizji. WYNAGRODZENIE DLA BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.

Oferta nr: WL041-14973

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Data publikacji: 7 marca 2018
Print Friendly, PDF & Email