lokal-biurowy-041-14975-5

Na wynajem lokal biurowy, Wrocław, Stare Miasto

Elegancki lokal biurowy do wynajęcia w nowoczesnym biurowcu, w Centrum Biznesowym, o najwyższym standardzie wykończeniaLokal o łącznej powierzchni około 115 m2. Lokal położony jest na pierwszym piętrze 4-kondygnacyjnego biurowca. Wejście do lokali przez reprezentatywny hall posiadający szklaną fasadę. 

Budynek znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji, w odległości około 200 m. od Rynku. Lokal jest w stanie deweloperskim. Możliwe wykończenie lokaluprzez dewelopera, po uzgodnieniu warunków z przyszłym najemcą, całodobowa ochrona budynku.
W budynku znajduję się GARAŻ podziemny i na naziemny. Cena miejscaparkingowego: 90 EUR/mies.
Możliwość wynajęcia dodatkowo lokalu o pow. 517 m2 i/lub 843 m2.

Specyfikacja techniczna: 
Budynek posiada kasetonowe sufity podwieszane, podniesione podłogi modułowe przygotowane pod wykładziny lub płytki ceramiczne, aluminiowe okna, wentylację mechaniczną i klimatyzację w systemie VRV, kompletną instalacje teleinformatyczną kat. 6A, instalacje przeciwpożarową z czujnikami dymu w suficie. Jest przystosowany do osób niepełnosprawnych.

Cena: 14,5 EUR/m2 netto 16 zł opłaty eksploatacyjne prąd i woda według zużycia. Ceny mogą ulec zmianie.

WYNAJEM BEZPOŚREDNI. Najemca NIE PŁACI prowizji. WYNAGRODZENIE DLA BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.

Cena: 7 177 PLN/m-c

Oferta nr: WL041-14975

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Data publikacji: 21 lutego 2018
Print Friendly, PDF & Email