Wrocław, Krzyki, Pizzeria, lokal gastronomiczny, wynajem, 59 m2, 2900 zł/m-c brutto.

Do wynajmu działająca od kilku lat pizzeria, położona w budynku usługowo-mieszkalnym. Budynek usytuowany wśród zabudowy wielorodzinnej. W budynku zalogowały się sklepy, firmy usługowe i gabinety specjalistyczne.
Lokal użytkowany jako pizzeria, w pełni przystosowany do obsługi gości na miejscu, obsługi na wynos i cateringu. Składa się z dwóch odrębnych sekcji. W pierwszej znajduje się sala obsługi gości z przeszklonym barem,piecem do wypieku pizzy, część jadalna i toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych. W drugiej znajduje się pomieszczenie ze zmywakiem, miejsce pracy kucharza, kąt biurowy, pomieszczenie chłodnicze i toaleta dla obsługi.

Lokal bardzo dobrze doświetlony światłem dziennym funkcjonalny i wykonany zgodnie z wszystkimi obowiązującymi normami dla tego typu działalności .W sąsiedztwie dużo miejsc parkingowych. Pizzeria jest lokalem działającym i dochodowym. Odstępne za pełne wyposażenie wynosi 93000 zł.

W cenie odstępnego:
– baza klientów działającej pizzerii wraz z numerem telefonu,
– koszt wykończenia i urządzenia pizzerii, który poniósł właściciel pizzerii (remont od podstaw),
– wprowadzony system HACCP oraz różnego rodzaju projekty, zgody, pozwolenia i odbiory, pozwalające na prowadzenie działalności gastronomicznej,
– system elektryczny, alarm i sieć internetowa,
-klimatyzacja, wentylacja,
– rolety zewnętrzne,
– w pełni wyposażona kuchnia: stanowisko pizzera, stanowisko kucharza, zmywak, magazyn, oraz stanowisko do odbierania zamówień,
– wyposażenie sali, krzesła, stoły, TV, ozdoby i dodatki,
– w pełni wyposażone zaplecze sanitarne i socjalne,
– wyposażenie kierowców,
– inne: w tym receptury, organizacja pracy, kontakty z dostawcami itp.
– know how
Łukasz Pieniak
Doradca ds. Nieruchomości Komercyjnych
tel. 71 337 84 05, kom. 732 842 237, fax.: 71 337 84 08, e-mail: l.pieniak@wgn.pl

OFERTA BEZPOŚREDNIA. WYNAGRODZENIE DLA BIURA PŁACI TYLKO WŁAŚCICIEL LOKALU

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Data publikacji: 7 stycznia 2015
Print Friendly, PDF & Email