WYNAJEM, LOKAL BIUROWY 47 M2, WROCŁAW OK. CENTRUM

Wrocław, biuro, 2 pokoje, wynajem, 47 m2, 1950 zł brutto. Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy, 2 pokoje, zlokalizowany w nowym budynku Corte Verona ul. Grabiszyńska, pow. 47 m2 , I piętro.

W skład lokalu wchodzą 2 pokoje, pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta. Położenie lokalu jest od strony południowo-zachodniej(narożne) z dużym balkonem od ulicy Grabiszyńska/Aleja Pracy. Na podłogach panele i kafle, okna drewniane. Istnieje możliwość zainstalowania na oknie balkonowym loga firmy, które będzie doskonale postrzegane od ul. Alei Pracy i Grabiszyńskiej. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym budynku (w cenie najmu). Opłaty za lokal to kwota najmu (wolna od VAT-u) plus zryczałtowany czynsz do wspólnoty ok. 416 zł oraz prąd.

W odległości 30 m znajdują się przystanki MPK. Lokal idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju działalność biurową. Serdecznie zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

OFERTA BEZPOŚREDNIA – BEZ OPŁATY DLA BIURA NIREUCHOMOŚCI.

Kontakt:

Lidia Dołhan
tel. 71 344 84 24, kom. 665 165 995, fax.: 71 337 84 33, e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

 

Data publikacji: 26 maja 2015
Print Friendly, PDF & Email