Wrocław, Rynek. do sprzedania lokal użytkowy 170 m2

Biuro Wrocław. Do sprzedania w kamienicy na Rynku lokal biurowo-usługowy na I piętrze. Lokal narożny, na pierwszym piętrze, z dużymi oknami wychodzącymi na Rynek. Lokal sklada się z 7 pokoi,
posiada dwa wejścia z klatki schodowej.
Istnieje możliwość podzielenia lokalu na dwie odrębne części lub zaaranżowanie części pod mieszkanie i drugiej cześci pod biuro. Lokal można zadoptować pod gabinety lekarskie, w każdym pokoju znajduje się pion wodny i kanalizacyjny. Idealna to rownież bedzie lokalizacja pod biuro – kancelarie adwokacka, notarialną lub podobną. Powierzchnia lokalu pozwala na szerkie możliwosci adaptacyjne. jego stan techniczny jest bardzo dobr. na podlogach parkiet dębowy, na ścianach gładzie malowane, wmontowane szafy typu komandor, okna drewniane w bardzo dobrym stanie. Lokal mieści sie w odnowionej kamienicy, wg oswiadczenia wlaściciela została podjeta uchwała w sparwie zamontowania windy i odnowienia klatki schodowej jeszcze w tym roku.

cena sprzedaży: 2 000 000 zł
powierzchnia: 170,2 m2
nr oferty: SL010-2730

WGN Wrocław Commersial
Ruska 22, 50-079 Wrocław
tel. 48 71 337 84 24, 665 165 995
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
OFERTA BEZPOŚREDNIA. WYNAGRODZENIE DLA BIURA PŁACI TYLKO WŁAŚCICIEL LOKALU.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Data publikacji: 1 kwietnia 2014
Print Friendly, PDF & Email