nowoczesna open sapce w lokalu biurowym do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 160 m2

Lokal biurowy na wynajem Wrocław olśniewa swoją olbrzymią powierzchnią 160 m2 i korzystną ceną 5 920 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, drugie piętro, prestiżowy budynek oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Stare Miasto. Budynek, w którym znajduje się oferowany do wynajęcia Lokal biurowy Wrocław, ukończony został w 2006 roku. Oferta lokalu biurowego do wynajmu Wrocław z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 37 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław gwarantuje wszystkim najemcom oraz ich pracownikom, a także gościom nie tylko najwyższy standard, liczne udogodnienia instalacji biurowych, ale również bezpieczeństwo. Dba o to wyspecjalizowana, całodobowa ochrona. Wśród licznych instalacji biurowych, w jakie wyposażony jest ten oferowany na wynajem lokal biurowy Wrocław warto wymienić:
– system kontroli dostępu
– głowica telefoniczna Dialog, TPSA, 3S
– światłowód Dialog, TPSA, 3S
– punkty logistyczne 2RJ45/8m2
– centralna klimatyzacja
– towarowa i osobowa winda
– centralna serwerownia.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław doskonale nadaje się do prowadzenia pracy biurowej, szkoleń i konferencji. Przyszli najemcy mają zapewniony, całodobowy dostęp do budynku. Warto podkreślić, że budynek wyposażono w podjazd dla niepełnosprawnych. Na zmotoryzowanych czekają trzy miejsca postojowe na wewnętrznym parkingu (2 miejsca ujęte już w czynszu). Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław gotowy na przyjęcie nowych najemców w lipcu 2022 roku. Atrakcyjna, biznesowa lokalizacja – lokal biurowy do wynajmu Wrocław mieści się w elitarnym budynku. Właściciel wyraża gotowość domeblowania wnętrza po wcześniejszych uzgodnieniach
– open space
– gabinet
– udział w częściach wspólnych.

Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem Wrocław i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15714)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 18 marca 2022
Print Friendly, PDF & Email