eleganckie wnętrze lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 50,7 m2

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 50,7 m2 i atrakcyjną ceną 1 420 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, trzecie piętro, prestiżowy budynek/kamienica/biurowiec oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Stare Miasto. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 28 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy. Lokal biurowy do wynajmu Wrocław w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla lokalu biurowego nieruchomości.

Lokal biurowy na wynajem Wrocław oczarowuje swoją prestiżową lokalizacją w samym sercu miasta (Stare Miasto) z elitarnym sąsiedztwem prestiżowych firm. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław mieści się w odrestaurowanej kamienicy. Osoby dojeżdżające do pracy samochodem zainteresuje ogólnodostępny, trzykondygnacyjny parking podziemny w przyległym budynku. Nowi najemcy oferowanego do wynajmu lokalu biurowego Wrocław będą mogli również korzystać z sali konferencyjnej, gdzie pomieści się maksymalnie dwanaście osób. Bezpieczeństwo wszystkim zapewnia profesjonalna ochrona. Dodatkowo w budynku znajduje się recepcja gwarantująca dostęp do budynku bez ograniczeń.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław wyposażony w klimatyzację. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław składa się z dwóch pomieszczeń. Całkowity koszt najmu około 2 750 zł netto, tj. około 3 382,50 zł brutto. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące lokalu do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15822)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 6 września 2023
Print Friendly, PDF & Email