przestronne "open space" w lokalu biurowym do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław, powierzchnia 67,4 m2

Lokal biurowy na wynajem zachwyca swoją funkcjonalną powierzchnią 67,4 m2 i atrakcyjną ceną 1 887 zł/m-c. Do długiej listy zalet warto na pewno dodać komfortowe, czwarte piętro, prestiżową kamienicę oraz wyśmienitą lokalizację w dzielnicy Stare Miasto. Oferta lokalu biurowego do wynajmu z rynku wtórnego. Cena wynajmu metra kwadratowego to jedyne 28 zł/mkw/m-c. Lokal biurowy na wynajem Wrocław gwarantuje przyszłym najemcom doskonałe warunki do efektywnej pracy. Znajdziemy tu np. niezwykle praktyczny pokój socjalny z wyposażoną kuchnią.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław na czas określony (minimum rok). Lokal biurowy na wynajem Wrocław jest przepięknie i funkcjonalnie odnowiony i gotowy do wprowadzenia od 1 grudnia 2022 r. W pierwszym miesiącu wynajmu lokalu biurowego Wrocław wymagana jest kaucja w wysokości dwóch miesięcznych opłat. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń: pokój socjalny + sala „open space” + 2 wc + hol. Osoby dojeżdżające do pracy samochodem mają możliwość korzystania z ogólnodostępnego, trzykondygnacyjnego parkingu podziemnego bezpośrednio przy budynku (konieczny zakup abonamentu). Do długiej listy zalet oferowanego na wynajem lokalu biurowego Wrocław zaliczyć należy dostęp do sali konferencyjnej na dwanaście osób. Do ceny wynajmu lokalu biurowego Wrocław należy dodać opłaty za media plus podatek VAT.

Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław zapewnia wszystkim najemcom najwyższy komfort pracy, za co odpowiada m.in. rozprowadzona klimatyzacja. Warto podkreślić, że lokal biurowy do wynajmu Wrocław wyposażono we wszystkie niezbędne instalacje biurowe. Kolejnym atutem jest na pewno nielimitowany dla najemców i ich kontrahentów dostęp do budynku. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich jest całodobowa ochrona fizyczna 24 h/7 dni + portiernią. na koniec nie można zapominać o prestiżowej i nobilitującej lokalizacji w sercu miasta, na Starym Mieście. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu do wynajęcia Wrocław, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15760)

Kontakt:
e-mail: lm@wgn.pl
tel. +48 601 710 584

Data publikacji: 22 kwietnia 2023
Print Friendly, PDF & Email