komfortowy wnętrze lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu (Krępice)

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu (Krępice) za 3 459 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 115,3 metra kwadratowego na pierwszym piętrze we Wrocławiu (Krępice) w cenie 3 459 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 30 zł.
Lokal biurowy do wynajmu znajduje się zaledwie 2 km od granic Wrocławia. Budynek oddany do użytku w 2016 roku. Przy budynku znajduje się również cześć magazynowa, którą przyszły najemca może również wynająć.

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu (Krępice) znakomicie nadaje się na biura branży IT, firm zajmujących się dystrybucją albo sprzedażą hurtową/detaliczną. Sprzyja temu nie tylko wysoki standard wykończenia oraz zastosowane dobrej jakości materiały wykończeniowe, ale również dobra lokalizacja, ok. 1 km od drogi krajowej nr 94. Dodatkowo przed budynkiem znajduje się w wiele miejsc parkingowych, które można wynająć w cenie 100 zł/m-c netto za każde. Lokal biurowy do wynajęcia we Wrocławiu (Krępice) zapewnia swoim najemcom komfortowe warunki do pracy dzięki zainstalowanej klimatyzacji.

Lokal biurowy do wynajmu we Wrocławiu (Krępice) składa się z następujących pomieszczeń:
– 2 pokoje biurowe
– nyża na archiwum
– pomieszczenie socjalne z miejscem na aneks kuchenny
– pomieszczenie gospodarcze
– łazienka z dwoma kabinami wc
– komunikacja.

Lokal biurowy na wynajem we Wrocławiu (Krępice) objęty jest popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wyłącznie strona wynajmująca (właściciel). Polecam i zapraszam na prezentację lokalu biurowego do wynajęcia we Wrocławiu (Krępice). Informacje dotyczące lokalu biurowego do wynajmu we Wrocławiu (Krępice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego na wynajem we Wrocławiu (Krępice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15054)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Data publikacji: 11 sierpnia 2018
Print Friendly, PDF & Email