komfortowe pomieszczenie lokalu biurowego do wynajmu Wrocław

Lokal biurowy wynajem Wrocław za 14 000 zł/m-c

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 400 metra kwadratowego na trzecim piętrze we Wrocławiu w cenie 14 000 złotych miesięcznie. Cena za metr kwadratowy wynosi 35 zł/m-c. Lokal biurowy do wynajmu znajduje się w dzielnicy Stare Miasto. Kamienica z rynku wtórnego, odrestaurowana. Lokal biurowy na wynajem zapewnia przyszłym najemcom wysoki komfort pracy. Pomieszczenia są klimatyzowane i w pełni okablowane.

Atrakcyjna lokalizacja – lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto znajduje się w najbardziej prestiżowej i reprezentacyjnej części miasta. W kamienicy mieszczą się ponadto lokale gastronomiczne oraz o przeznaczeniu niemieszkalnym. Najemców dojeżdżających do pracy samochodami ucieszy na pewno ogólnodostępny parking podziemny z miejscami abonamentowymi lub godzinowymi oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe przed samą kamienicą.

Lokal biurowy do wynajmu Wrocław Stare Miasto o dużym potencjale – możliwość podziału na 2 osobne, niezależne lokale z dwoma osobnymi, niezależnymi wejściami (240 m2 i 160 m2). Lokal biurowy Wrocław Stare Miasto na wynajem objęty został cenionym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie ponosi kosztów z tytułu pośrednictwa. Lokal biurowy do wynajęcia Wrocław Stare Miasto tworzą: pokoje biurowe + sale konferencyjne + zaplecze socjalne + wc. Szczegółowa cena wynajmu lokalu biurowego Wrocław Stare Miasto to 35 zł/m2 netto plus media według liczników (woda, prąd, ogrzewanie). Nie ma kosztów administracyjnych.

Informacje dotyczące lokalu biurowego na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia lokalu biurowego do wynajęcia Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15519)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Data publikacji: 7 listopada 2019
Print Friendly, PDF & Email