Lokale biurowe w kompeksie Heritage Gates we Wrocławiu

Wrocławska starówka należy do najpiękniejszych w Polsce i cieszy się dużą popularnością wśród turystów całej Europy. Swój obecny wygląd zawdzięcza staraniom miasta i żmudnej pracy konserwatorskiej. To właśnie dzięki licznym zabiegom renowacyjnym Stare Miasto staje się dzielnicą luksusu i biznesu.

Firma „Verity Development” przekształciła zabytkowy i zaniedbany budynek przy ul. Rzeźniczej w nowoczesny i prestiżowy kompleks pomieszczeń komercyjnych. Lokale biurowe we Wrocławiu już wcześniej niejednokrotnie tworzone były w zabytkowych i reprezentacyjnych obiektach w centrum miasta. „Heritage Gates” dołącza do tej grupy.

Budynek według projektu Karla Grossera, utrzymany w stylu renesansu północnego (przełom XIX i XX wieku) jest jednym z piękniejszych w okolicy. A to głównie dzięki mnogości architektonicznych detali oraz wyszukanej fasadzie z piaskowca. Deweloper tworząc tu atrakcyjne lokale biurowe we Wrocławiu zadbał również o utrwalenie historycznych walorów obiektu. Stąd  m.in. zachowana oryginalna klatka schodowa z kunsztownie zdobionym sufitem i odnowione zdobienia fasady.

Deweloper oferuje klientom lokale biurowe we Wrocławiu o łącznej powierzchni 3.412 metrów kwadratowych. Dodatkowo budynek wyposażony jest w podziemny parking z czternastoma miejscami postojowymi oraz od nowa zaprojektowane przestrzenne patio. Budynek podzielony został na część mieszkalną – apartamenty, biurową i usługową. Na parterze zaaranżowano powierzchnie handlowe, zaś kondygnacje wyższe to już lokale biurowe we Wrocławiu o podwyższonym standardzie.  Czym jednak wyróżnia się ta inwestycja od innych? Co czyni tę ofertę tak atrakcyjną? Przede wszystkim jest to nowoczesny budynek klasy A. Dzięki drobnym zmianom udało się dostosować wymogi funkcjonalności do starej zabudowy. Pozostawiono jednak dostarczające dużo światła szerokie okna i zabytkowe kolumny.

W czasie, gdy lokale biurowe we Wrocławiu powstają również w miejscach położonych dalej od centrum, nowoczesny kompleks musi zaproponować klientom lepszą zaletę, niż tylko „atrakcyjne położenie”. Dlatego też „Verity Development” proponuje nabywcom „atrakcyjne otoczenie”. Trudno o piękniejszą i słynniejszą ulicę we Wrocławiu niż ul. Rzeźnicza. Piękno kamienic i duch miasta wokół – to idealne miejsce dla każdej ambitnej firmy.

Lokale biurowe we Wrocławiu, w kompleksie „Heritage Gates” spełniają również standardowe wymogi bezpieczeństwa. W budynku znajduje się całodobowy monitoring, cichobieżna winda oraz osoba zatrudniona na stanowisku portiera. Dbając o spokój i komfort klienta współczesne lokale biurowe we Wrocławiu już dawno włączyły te rozwiązania do swojej oferty.

Data publikacji: 27 sierpnia 2011
Print Friendly, PDF & Email